Знаменитості в соціалці Twitter.

http://twitter.com/guykawasaki -Гай Кавасаки

https://twitter.com/GarryKasparov Гарри Каспаров

http://twitter.com/DAVID_LYNCH Дэвид Линч

http://twitter.com/Schwarzenegger Арнольд Шварценегер

а якщо хочете поспылкуватись з американським селебрітіс заходьте на сайт http://www.celebritytweet.com/

Зололоті слова

«Обратите внимание, что на Политико молодые левые и правые, центристы, бютовцы и регионалы, социалисты и националисты и т.д.(за исключением некоторых полуумных фанатиков), обсуждая многие темы, находят общий язык.»

 

Александр Клыков

http://politiko.com.ua/blogpost3315

Не дадим сделать из блоггеров козлов отпущения!

Информация для массового распространения!

СБУ взялось за расследования дела жителя Луганска Дмитрия Медведева, нет это не президент РФ :), который разместил телефонный справочник с номерами и адресами чиновников Луганска, это и судьи и представители силовых структур и т.д..

Если кто не знает базы Укртелекома гуляют по интернету и по местам продажи дисков, я думаю, СБУ это и так прекрасно занет, но почему то ловят именно блоггера, который вполне мог понять, что если он смог достать эту базу, то значит она не столь уж секретна.

Дмитрий Медведев — рассказал, как 9 месяцев тому назад разместил справочник на собственном сайте, красиво оформил его и объяснил, как пользоваться. По словам Медведева, он хотел лишь помочь землякам. Те кто раньше покупал эту базу по 100-300 грн. теперь могли пользоваться ней бесплатно.

«Укртелеком» на появление справочника пожаловался СБУ. Сотрудники этой службы удалили страницу блоггера, а у ее владельца изъяли ноутбук и сим-карты из мобильного телефона.

Не, это нормальное поведение для таких организаций??? Лучше бы «Укртелеком» пожаловался сам на себя, что дает возможность распространять эту информацию, а если бы она попала в руки спецслужб другий стран, чем вообще там занимается служба безопасности этой компании?

Блоггеры!!! Вот яркий пример, как на ровном месте могут удалить Ваш блог и сделать из Вас козла отпущения за размещение информации, а настоящих киберпреступников, которые воруют эту информацию никто так и не нашел.

Против парня-блоггера возбудили уголовное дело по факту распространения информации с ограниченным доступом. Ему угрожает штраф или несколько лет лишения свободы.

Распространите эту информацию по своим блогах, чтобы другие блоггеры были более аккуратны в плане размещения информации и чтобы если кого то и поймают, чтобы остальные смогли быстро смобилизироваться и выразить свой протест по этим вопросам.

Блоггеры выступают против возбуждения уголовного дела и призывают СБУ заняться поимкой настоящих преступников!

http://www.infosecurity.ee/wp-content/uploads/2009/02/blogger.jpg

 

P/S Хотя почитал блог Д.Медведева, не люблю, когда люди пишут с матами…

 

ФІНАНСОВИЙ АСПЕКТ «КРУІЗУ»

Сьогодні людство живе в умовах фінансової цивілізації, «грошового ладу». У суспільній свідомості, і не лише на буденному рівні, остаточно ствердилося переконання: гроші є абсолютним еквівалентом можливостей людини впродовж усього життя і на всіх його рівнях. Причому не лише еквівалентом вартості виробленого товару чи затраченої праці, а саме всіх можливостей і здібностей — духовних, творчих, професійних тощо. Гроші стали визначальними не лише в економіці чи політиці, але й трансформувалися в креативи діяльності інтелектуальної еліти. Причому це не міф, не перебільшення, а реальна ситуація — не залежність, а зацікавленість творця в фінансовій підтримці. Людина давно вже боїться не Бога, не царя, не докорів совісті, а відсутності грошей. Саме останнє призводить не лише до злиднів і соціального падіння, але й до неможливості реалізувати себе в мистецтві, політиці, соціально-культурній і професійній діяльності. Гроші, фінансовий важіль є визначальними у геополітиці, дипломатії, бізнесі, владі.

Постійне зростання залежності від фінансового фактору привело до розриву між «реальними» й «віртуальними» грошима. Як відомо, вся світова економіка вкладається приблизно в 50 трлн. дол. Зараз немає потреби розмірковувати, що з цієї маси продукції, товарів та послуг є необхідним для життєзабезпечення, а що — ні. Важливо те, що об’єм всіляких фінансових паперів, випущених особливо багато за останні років 20, досягає, за різними оцінками, не менше 700 трлн. дол. Є навіть оцінки — більше одного квадрільйона — точної цифри вже ніхто не дає. Ведучі інвестиційні діячі (гравці), принаймні з тих, хто недавно розорився, володіючи, наприклад, 40 млрд. дол. реальних активів, контролювали активи в 1 трлн. дол. Важіль в 25 разів і нескладні розрахунки показують небачену рентабельність такого бізнесу.

Наскільки довго вся ця піраміда могла триматися? Виявляється, довго. Чи боявся хто з головних фінансових володарів дефолту? Малоймовірно. Як показує відомий російський економіст О.І.Агеєв, один із ключових механізмів успішного розвитку американської економіки пов’язаний з дефолтами — муніципальними, штатними, корпоративними тощо. Вони не обов’язкові й не завжди виникають у глобальному чи державному масштабі, хоча Велика депресія 30-х років минулого століття, на яку так часто сьогодні посилаються, починалася масовим каскадом дефолтів і «спалюванням» фінансових пірамід, на що гарячково реагували бізнес і населення. Одні розорялися, інші втрачали роботу, більшість впадали в апатію, але дехто збагачувався, ловлячи «рибу в каламутній воді». Логіка багатьох наших подій, які натхненно проводить вітчизняна політична й фінансова еліта, нагадує схему розгортання колапсу американського ринку того часу.

Інструментарій «спалювання» надлишкових зобов’язань досить обмежений і тому простий. Це може бути розв’язування гіперінфляції або девальвації. Хтось у відчаї буде тужити за своїми втраченими збереженнями, хтось їх зможе повернути, хтось буде сподіватись на допомогу влади чи судів, але в будь-якому випадку ця величезна маса обезцінених фінансових інструментів розчиниться, зникне, «спалиться». Лише в якійсь частині відрегулюється. Вибухнути миттєво вона не може — немає можливості об’єднатися громадянам, які втратили вклади, немає сил у банків, щоб вони могли змусити повернути кредити. Але найголовніше — фінанси тепер є глобальними, оскільки сама цивілізація фінансова, і немає жодного гравця, який був би зацікавлений все це миттєво обрушити, зруйнувати. Долар на сьогодні обслуговує близько 45 % міжнародних розрахунків (на початку 80-х — 80 %). Ще 30 % — це євро, решта — ієна та інші регіональні валюти.

Наступний метод, апробований в ХХ ст., — це світові війни, які приводять до списання не тільки фінансових надлишків, але й знищенню накопиченого матеріального капіталу. Сучасна економіка також реагує і на війни, і на глобальний тероризм. Вони ведуть до переоцінки капіталів і перерозподілу інвестицій. Мало того, сучасна економіка будується на довірі та мистецтві створювати фінансову звітність для ствердження своєї позиції в складній мережі фінансових відносин. Проте довіра, підкріплена рейтингом фіктивних (надутих) «фінансових імперій», не є надійною опорою для реальної економіки. Про що свідчать гучні й десятки менш відомих недавніх обвалів — банків, корпорацій, фірм тощо.

Логіка такого розвитку унеобхіднила кризу як вихід з ситуації, коли виникла реальна загроза отримання прибутку. Недаремно почали виникати пророцтва щодо закінчення «ери долара» і переходу до «амеро», пошуки нової світової валюти, попередження щодо загрози існування самої капіталістичної системи. Але чи така вже криза регульована? Тобто чи можливо кризу створити?
 

Нове розуміння економіки і економічних процесів.

Вчора прослухав цікаву лекцію. Вже навіть не запам’ятав хто саме її читав, але головну суть уловив.

Людство йде до того, що людини найближчим часом не потрібно буде працювати. За неї будуть працювати роботи.

Але виникає проблема, нормальний психічний стан людини включає в себе і діяльність — розумову і фізичну, то якщо людина не буде працювати почнеться руйнуватись її нормальний психічний стан.

Тому цей перехід від роботи за гроші, до роботи роботів повинен пройти через духовний розвиток людини, бо якщо не буде духовного розвитку обов’язково людину буде гнати в крайнощі — алкоголізм, накркоманія і т.п.

На мою думку, розвиток людської цівілізації набагато швидше пішов би, якщо б людина менше думала про те, як заробити гроші, а більше творила.

Треба придумати нове слово.

Є російське слово "мнение", а на українську перекладається як "думка", але це не те. Бо як тоді зрозуміти таку фразу — мнение начинается там, где заканчиваются знания. (думка починається там, де закінчуються знання) — щось прєдовенко звучить. А сама фраза дуже сильна.