Так сколько же нас в Интернете?

Я так радовался, когда Бигмир показал данные по пользователям Уанета, почти 8 миллионов человек.

А теперь читаю новость, что  количество абонентов Уанета в первом квартале текущего года, по сравнению с 1 января 2009 г., увеличилось на 5,2%, и составило 2,005 млн. чел. эти данные сообщили в Государственном комитете статистики Украины.

При этом число абонентов у которых интернет находиться дома за 1-й квартал 2009 года составило 1,655 млн. человек, что на 8% больше, чем на 1 января 2009 года.

Возникает вопрос, куда делись 6 миллионов о которых говорил Бигмир?

 

Чи допомагають звернення громадян?

Позавчора ввечері гуляли з дівчиною по вечірньому Подолу. Вирішили трохи скоротити шлях і пройти через двір одного будинку. Коли ми зайшли в двір, там стояла зграя собак штук 10-12 і вели свої розборки для них ми були непроханими гостями, тому деякі почали ричати на нас, але все обійшлось.

Мені це дуже не спобобалось і такі зграї на Подолі бачу вже не перший раз, тому вирішив написати листа до Подільської РДА, щоб вони вирішили це питання.

 

Доброго дня! На вулицях Подолу живуть багато безпритульних собак, які збиваются в зграї. В нічний час вони лають і не дають спати. Іноді ціла зграя привязується до якоїсь людини і йде за нею, поки людина не зайде у якесь приміщення.

Прошу прийняти міри, а саме: відловити собак, зробити всі необхідні щеплення, стерилізувати і повернути на їх територію. Також треба зробити на стерилізованих собаках спеціальні мітки або нашийники.

Чекаю вашої відповіді.

 

Обов'язково вказувати ПІБ, домашня адреса, суть питання.

До речі, почитайте закон "Про звернення громадян"

Цей закон просто персик 🙂 —

Обговорення цього питання йде і тут — http://politiko.com.ua/blogpost1086