Яким повинен бути політичний лідер?

http://politiko.com.ua/polls/view?id=13 — проводилось оптування на одноіменну тему. Дали відповідь на питання 51 людина. З цих відповідей видно, що політичний лідер в першу чергу повинен бути Патріотом.

Лідер повинен бути строгим, але справедливим, а справедливим він може стати тільки тоді коли стане мудрим.. Потім він повинен мати гарну стратегію, тобто бути стратегом і звичайно далекоглядним стратегом, плюс, щоб ця стратегія не зашкодила його дипломатичності. Ще він повинен бути гарним організатором, та ще й послідовним у своїх кроках.

Його харизматичність затьмарює всіх, він вміє дуже гарно говорити. І до того ж винахідливийтворець нового, надійний, і що головне незалежний. Дуже працездатний і гарний господар.

Лідеру майже не потрібно бути спортсменом. Лідер не повинен бути товариським. Лідер і романтик речі не сумісні… і артистичність йому теж ні до чого. Бути люблячим це не для політичного лідера! Акуратність — не для лідерів, його фантазія, кому вона треба? його щедрість — не потрібна. Гостинним він теж не повинен бути і дружелюбним теж. А то що він повинен бути щасливим це майже нікого не турбує.

Ви таких лідерів бачили чи бачите у нас?

Прес-конференція в УНІАН.

”Презентація політичної соціальної мережі Politiko.com.ua. Вплив Інтернету на політику”

Анонс:
Відбудеться прес-конференція на тему: ”Презентація політичної соціальної мережі Politiko.com.ua. Вплив Інтернету на політику”. Автор ідеї розповість про можливості, що відкриваються перед політиками завдяки Politiko.com.ua і про перспективи розвитку громадянського суспільства. Також учасники розкажуть про те, як нові медіа в мережі Інтернет впливають на формування іміджу і як Інтернет допоміг Бараку Обамі перемогти на президентських виборах в США. Учасники: автор проекту політичної соціальної мережі Politiko.com.ua Дмитро Лисенко; консультант з інтернет-комунікацій Максим Саваневській; менеджер з нових медіа HOSHVA PR Катерина Холодило (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал). Контакти; press(at) politiko.com.ua Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Конкурс «Lucky Блоггер»

Победитель конкурса получит статус «Lucky», что позволит ему на протяжении всего мероприятия посещать любые платные конференции а также присутствовать на фуршете, который состоится в первый день Форума – 22 апреля.
Ловите шанс – на фуршете, в теплой  и располагающей обстановке, везунчик сможет познакомиться с крупными инвесторами, VIP- персонами, руководителями ведущих компаний и директорами по развитию бизнеса. Самый везучий прекрасно отдохнёт и при этом сможет обзавестись уникальными и чрезвычайно ценными бизнес-контактами!
 
Условия участия:
 
1. Необходимо написать статью, пост или заметку у себя на блоге относительно Форума Интернет-Украина ‘2009. Размер от 1500 символов. Можно брать информацию с сайта форума www.internet‑ukraine.com в пропорциях 20% информации с нашего сайта, 80% — ваше творческое видение события.
 
2. Следует также обязательно указать ссылку сайта форума в тексте или в конце текста. http://internet‑ukraine.com.
 
3. Зарегистрироваться на сайте форума: http://internet-ukraine.com/user/register. В форме регистрации поставить галочку принимаю участие в конкурсе "Lucky Блоггер" и указать ссылку на пост в блоге.
 
4. Если Вы уже зарегистрированы — то присылайте ссылку своего блога на адрес: lucky@internet-ukraine.com. В письме продублируйте свои данные: ник, имя, фамилия и контактные данные. В таком случае и Вы, и мы будет точно уверены, что при любых обстоятельствах приз найдет своего победителя.
 
 
Розыгрыш.
 
Розыгрыш пройдет  22 апреля перед официальным открытием Форума «Интернет-Украина ’2009». В результате розыгрыша определится блоггер везунчик, который получит всё!
Кроме того, будут выбраны ещё будут выбраны два везунчика, которые смогут бесплатно посетить одно платное мероприятие (по их выбору) и также пригласительный на фуршет.
 
Абсолютно всем участникам  гарантирован пригласительный билет на Форум и отличное настроение!

Футурама и тетси:

Результат теста «На кого из героев „Футурамы“ ты похож»:

 
 

Проф.

Лила

Гермес

Бендер

Зойдберг

Фрай

Эми

Киф

Зепп
 
 
-1 7 1 4 0 6 -1 -3 3
 
 

Если Вы желаете узнать больше о своем характере и о характере героев «Футурамы», то прочитайте статью «Псих-о-рама».

Пройти тест.