Мітрай по-французьки, по-іранські і по-слов’янські.

Дивлячись на те, що мене хтось шукав по таким запитам "Блог Митрай" і "Митрай Блог", я вирішив теж пошукати, що ж там цікавого видасть гугл по запиту "Митрай". І що я знайшов?

 

МІТРА Мі́тра, Мі́трас (грец. Mithras, ав. Mithra) — народжене зі скелі іранське божество сонця і світла. Найпопулярніші міфи про Мітру стосуються його дружби з богом сонця, здолання ним міфічного бика (сюжет, найчастіше відображуваний у мистецтві) тощо. Культ Мітри, значною мірою забарвлений астрологічними елементами, перенесли на захід кілікійські пірати. В елліністичну епоху цей культ поширювався серед найбідніших людей. У Римі Мітра разом із Sol Invictus (Непереможним Сонцем) шанували воїни й купці азіатського походження. Шанувальники Мітри брали участь у містеріях у підземних гротах (складали жертви, приймали своєрідне очисне хрещення кров’ю тощо). Залежно від ступеня втаємничення шанувальники Мітри ділилися на 7 груп, підлеглих 7 планетам.

МІТРАЙ— одна з форм імені Дмитро, Мітя, Мітяй, Мітрій, Мітрай, ну це я знав 🙂 . Це потім до слов'янських імен, чомусь Деметру приписали.

ЕКСПЛОРАТЕР-МІТРАЙ — французький двоствольний дванадцятизаряднй вельдог*, стріляючий одночасно з двух стволів. *Вельдог— невеличкий кишеньковий револьвер, що випускається у різних країнах. Уперше В. був виготовлений у Франції.

В Україні очікується запуск політичної соціальної мережі – Politiko.com.ua

politiko social network 

 

Навесні 2009 року запланований запуск першої в Україні політичної соціальної мережі Politiko.com.ua . Як відмічають її творці, в політичній спільноті кожна людина зможе проявити свої лідерські якості, знайти однодумців, вести дискусії, а також визначитись зі своїми політичними поглядами. Для партій і громадських організацій надана можливість просувати свої ідеї та програми.

 

Ціль цієї спільноти – підвищити рівень політичної культури суспільства і об’єднати український народ для подальшого розвитку.

 

На даний момент сайт знаходиться в режимі закритого тестування. Ваші пропозиції і побажання надсилайте на politiko(песик)i.ua

Израиль начал формирование армии блогеров

Израильское министерство абсорбции начало набор армии блогеров, владеющих кроме иврита другими языками, пишет Haaretz. Они должны будут представлять точку зрения Израиля в антисемитских блогах и форумах.

В первую очередь требуются блогеры, владеющие английским, французским, испанским или немецким языком. Также ищутся интернетчики, говорящие по-русски и на португальском.

Добровольцам предлагается отослать в министерство свои контакты по электронному адресу . Чиновники их зарегистрируют, отправят в медиа-отдел министерства иностранных дел, а тот уже вышлет добровольцам адреса сайтов, признанных "проблемными".

По данным издания, за первые тридцать минут после объявления о наборе с министерством связались пятеро добровольцев. Первой стала Сандрин Питузи (Sandrine Pitousi) из Кфар Маймона, находящегося в пяти километрах от сектора Газа.

Lenta.ru

Я став сильнішим.

 

Стал сильнее

 

Моя інтуіція мене підвела. Знайшов партнера по проекту, але він мене підвів. Мабуть він не повністю в"їхав в перспективність і актуальність цього проекту… Але потім розумієш, що не все так погано, що можна знайти і кращіх людей і сам стаєш сильнішим.

Цікава демократія.

 

Тимошенко Tymoshenko

 

 

Сьогодні відбулася сесія Верховної Ради. Що ж там цікавого відбулося? Сьогодні Юлія Тимошенко відзвітувала депутатам про стан, просто про стан.)))

Посварилися, побилися, а на вулиці люди мітингують. Цікаве відбулося голосування.

У депутатів від БЮТ позабирали картки, щоб не проголосували за відставки уряду, але якийсь  депутат від БЮТ все ж таки умудрився проголосувати — за відставку уряду.

А Партія Регіонів не захотіла переєстровуватись для нового голосування, бо їх стало менеше чим депутатських карток. А чому менше? Тому що мітингувальники біля ВРУ заблокували проїзд до Ради, щоб побачити як депутати пішки додому будуть добиратись. Ось така у нас цікава демократія!

Чи хочете бути політиком?

В мене виникло питання: чи зможуть нові люди, які стануть політиками змінити ситуацію на краще?

Чи таке питання: чи хочете Ви бути політиком?

Чекаю на ваші відповіді.

Шевченківські читання. Ликері.

Моя ти любо! Мій ти друже!
Не ймуть нам віри без хреста,
Не ймуть нам віри без попа

Раби, невольники недужі!
Заснули, мов свиня в калюжі,
В святій неволі! Мій ти друже,
Моя ти любо! Не хрестись,
І не кленись, і не молись
Нікому в світі! Збрешуть люде,
І візантійський Саваоф
Одурить! Не одурить бог,
Карать і миловать не буде:
Ми не раби його — ми люде!
Моя ти любо! усміхнись,
І вольную святую душу,
І руку вольную, мій друже,
Подай мені. То перейти
І він поможе нам калюжу,
Поможе й лихо донести,
І поховать лихе дебеле
В хатині тихій і веселій.

Шевченко одкровенно наїзджає на християнську віру. І це не дивно. Бо рабство — це неприємна тема. Ми не раби — ми ЛЮДИ. Ми хазяїни своєї долі і самі вирішуємо, що з нами буде. Бо кожна подія — це можливість. А релігія це можливість притупити відчуття інших можливостей. Тому друзі вірте тілько в себе. Бо поховають "в хатині тихій і веселій".