Як вступити в партію Арсенія Яценюка.

 

Front zmin фронт змін

 

 

Зайшов у аналітику свого блогу і побачив статистику по пошуковим фразам. Ось деякі з них:

1. яценюк арсений петрович

2. Яценюк Арсеній Петрович

3. format zmin

4. арсеній яценюк партія вступити

5. Як вступити в партію Арсенія Яценюка

6. яценюк фронт змін

Бачу люди вже хочуть приєднатись. Благо поряд живу, зайшов сьогодні в центральний штаб «Фронту змін» на Верхньому Валу — познайомитись. Мені сказали, що організація ще знаходиться на стадії формування. Думаю, це не заважає вже діяти у напрямку ЗМІН, як Фронту Змін так і іншим організаціям. Є певні кроки які потрібно почати робити. Як я вже писав: «почніть зміни з себе» .

Вже створені осередки у Одесі, Івано-Франківську, Львові і звичайно в Чернівцях..
Хто з інших міст дзвоніть в центральний штаб, номери є на сайті www.frontzmin.org .

 

Як вступити в партію Арсенія Яценюка.: 102 комментария

 1. Я мешкаю в м. Житомирі ,давно слідкую за діяльність А.Яценюка.Бажаю Вам успіхів,бо Ви маєте світлу голову та повагу до людей.

 2. Мій чоловік також «рветься» в цю організацію Яценюка і розповідає мені про нього довгими вечорами на кухні.

 3. Нарешті… Хоч одна людина-політик цієї країни з піратською формою правління говорить правду. Набридло вже слухати котрий рік одне і те саме від можновладців. Влада живе своїм заможним життям. А решта — бидло? Арсеній, Ви зможете. Хай Вам щастить.

 4. доброго дня!

  Мене інтересує як мож вступити в партію Яценюка А. ? на Іван оФранківщині?

  (tarasdgr@rambler.ru- чекаю відповіді)

 5. Всім привіт.Мене цікавить вступ до партії Яценюка у Львові. Підскажіть якусь інформацію. Дякую!!!

 6. Дуже хочу в партію до Яценюка, так я бачу реального претендента на виборах в президенти, єдина людина яка бачить реальну ситуацію, і так само реально про неї говорить, Tomyshynez_m@ukr.net чекаю на відповідь дуже дякую.

 7. також хочу вступити до партії,але не знаю як.Золотоноша.

 8. Добрый день,подскажите пожалуйста,как вступить в партию Яценюка?Будущее Украины я вижу в нем и поддерживаю его

 9. Доброго дня, підкажіть куди звернутись у Києві, щоб вступити у партію А. Яценюка.

  Дякую.

 10. Чи можна стати членом партії Арсенія Яценюка надіславши відповідні мої дані електронною поштою?

  dmytruk-nazar@rambler.ru

 11. Я хочу вступить в партию Арсения Яценюка.Проживаю в Донецке.Звоните 80661593918

 12. Я хочу вступити до партії Яценюка!. Я з Дніпропетровщини (м.Верхньодніпровськ)Якщо це можливо, передзвоніть мені, будь-ласка, на номер 80501464820.

 13. Навчався на факультеті журналістики. Працював на регіональних телнканалах,на різних посадах. Маю досвід в створенні політичної реклами. До жодних політичних партій не належав . Вважаю себе одноумцем Арсентія Петровича. Маю велике бажання вступити до лав партії А. Яценюка. тел.80677622778. Віталій. Волинь. ( vlas-dm@rambler.ru )

 14. Мі проживаєм в М.Сміла Черкаської обл.,В нашому місті багато бажаючих вступити до вашої партії!Створіть будласка і в нашом регіоні партію «Фронт змін»!!!!!!!!!!З поваго Сміляни!

 15. Я из Луганска,очень хочу вступить в вашу партию.Как это сделать?

 16. Я из Луганска,очень хочу вступить в вашу партию.Как это сделать?Наш e-mail gennadiy@vaush.net а телефон 8(0642)507-107

 17. Добрий день ! Мене цікавить як можна вступити в партію «Фронт змін» Арсенія Яценюка в Києві. Будь ласка дайте відповідь на електронну адресу helgavovk@yandex.ru

 18. Я з Теребовлі, Тернопільської області. Хочу вступити у партію Яценюка. Як це можна зробити?

  O-Berezyuk@ukr.net

 19. якщо ви справді прагнете змін зателефонуйте мені за тел. 80974113359
  В мене є декілька ідей для нашої держави. Та для вас особисто.

 20. Працюю в сфері фізичної культури і спорту на Івано-Франківщині. Маю бажання взяти участь у реформуванні галузі фізичної культури разом з громадською організацією А. Яценюка. novakser@rambler.ru

 21. Добрый день, я студент 2 курса университете, разделяю взгляды Арсения Яценюка, хочу вступить в его партию и работать в этом направлении. Помогите пожалуйста. Спасибо, мой емаил katsh12@mail.ru

 22. Добрий день!

  Я мешкаю в Одесі. Маю бажання вступити до партії Арсентія Яценюка, але не знаю куди звертатися в Одесі по цьому питаню. Будь ласка надішлить на мою електрону пошту noritta@ukr.net адресу або телефон штабу в Одесі.

  З повагою Нора!

 23. Слава Україні!
  Я студент 5-го курсу який вже закінчив навчання («НУЛП» економіка підприємства), маю бажання вступити до партії Арсенія Яценюка, оскільки розділяю його погляди, надіюсь на реалізацію всьго задуманого вами бачу в цьому світле майбутнє для України, хочу підтримати, та допомогти. Що потрібно зробити для вступу до партії, моя скринька andryshatko@rambler.ru
  З повагою Андрій

 24. 28 років.факультет маркетингу — єкономіст.Четвертий рік працюю та розвиваюсь в напрямку роботі з проблемною заборгованністю.Бажаю кардинально-позитивних змін для українського народу а також знайти оптимальні шляхи виходу України з економічної кризи.Працюю на результат та переспективу. 80952776417;VladimirSuhorukov@ukr.net

  Бажаю працювати в команді яка здійснить кардинальні реформи в Україні та виведе її з кризи на рівень Європейських країн.

 25. 23 года, юрист. Очень желаю вступить в партию, проживаю в Харькове

 26. Здрастуйте!Я проживаю в м.Кременець.Підкажіть,як вступити в партію Арсенія Петровича?(мій e-mail vasyl.martun@mail.ru)

 27. У нас в Новоселицькому районі районним осередком Фронту змін керує член партії регіонів Криган.Результат виборів в районі прогнозований Фз матиме від сили 3 місце, та це партія Арсенія і йому видніше хто і де керує.

 28. Я створила фильм для Арсения Яценюка, тому що повністю на його стороні і хочу допомогти йому.Якщо це зацікавить членів його партії-можу дати адресу.

 29. Маю юридичну освіту, мешкаю у Феодосії, 23 роки. Як вступити до партії? (DART1986@yandex.ru)

 30. Здравствуйте!! Я хочу вступить в Вашу партию. Как это можно сделать в Донецкой области?? Имею высшее железнодорожное образование Оставлю контакт 364e@mail.ru

 31. Хочу вступити в партію!! Вважаю Ви майбутній розумний лідер студент, М. Київ

 32. Добрый день. Подскажите пожалуйста, как можно вступить в партию Яценюка в Симферополе. Спасибо. shalygina26@rambler.ru

 33. Добрый день. Подскажите пожалуйста, как можно вступить в партию Яценюка в СУМАХ. Спасибо.

 34. Как вступить в штаб,если возможно получить работу в предвыборной компании, поддержать лидера. Я с
  Днепропетровской обл. г. Орджоникидзе. Пишите!!!!! yan_zarubin@bk.ru Вместе МЫ СИЛА!!!!

 35. Доброго вечора, підкажіть будь-ласка куди звернутись у м. Івано-Франківськ щоб вступити у партію Арсенія Яценюка. Моя електронна пошта ted.2006@mail.ru . Дякую.

 36. доброго дня .мене звуть антоніна.я студентка 4 го курсу спеціальність міжнародні відносини.бажаю вступити у партію арсенія яценюка.мешкаю у місті ужгород.

 37. добрий день,мене звуть Оксана,я проживаю у рідному місті пана Арсенія Яценюка,м. Чернівці,підскажіть як мені вступити до партії та отримати,якщо це можливо,якусь роботу.

 38. Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, как можно вступить в партию Яценюка в Симферополе. 22года, живу в Симферополе. Спасибо. e-mail: 99zz777@mail.ru, 99zz911@rambler.ru моб. 0957803999

 39. Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, как можно вступить в партию Яценюка в Могилёв — Подольском Винницкой обл.

 40. Здравствуйте.
  Скажите где в Луганске можно вступить в партию Арсения Яценюка ?

  на палатке люди сказали мне, что не имею права общаться со мной на подобные темы.. , если не сложно сообщите vaush@ukr.net

 41. хочу стати членом партии? Що для цього треба?

  Чи можливо зарееструватись через електронну пошту?

  svitlanaok@gmail.com

 42. Доброго дня. Давно спостерiгаю за вашою дiяльнiстю. Будь-ласка зв’яжiться зi мною. Я готовий бути вашим представником. Дякую.

  0939177925

 43. Я учитель. Хочу быть Вашим представителем в Донецкой области или в одном из районов. Я умею говорить и убеждать людей., к моим словам прислушиваются. Я буду надежным помощником.

 44. Добрий ранок. Давно спостерігаю за Вашою діяльністю. Хочеться вже змін. Набридли вже старі побрехеньки та політикани. Хочеться жити краще, набридли злидні. Хочу отримувати гідну зарплату, а також і внести свою долю в свою рідну Україну. Хочу вступити в Вашу партію і бути Вашим представником. Маю досвід роботи на виборчій дільниці в якості керівництва. 096 646-97-37

 45. Добрый день подскажите пожалуста где в Луганске Найти штаб Арсения Яценюка!?

 46. Доброго дня.

  Мене заворожує, надихає і змушує думати і прагнути до змін. Моя Думка про А. Яценюка змінилась на кращу, після епідемії грипу. Я впевнений в тому, що для перемоги і наведення порядку в цій країні, йому потрібна підтримка людей і вона буде! Партія, дає можливість приєднатися до думок і дій А. Яценюка безпосередньо допомагати йому в усьому. І я прагну вступити до «Фронту змін» оскільки хочу жити в Європейській країні з нормальним розвитком, з нормальною владою, яка думає не лише про себе а й про людей. Я думаю, що зможу хоть якось допомогти А. Яценюку досягти своєї і Нашої суспільної мети-нормального життя!

  Хто знає, як вступити в партію «Фронт змін», чи хоча б якусь інформацію, напишіть будь ласка на zama@online.ua буду дуже вдячний, адже це Наша Країна і Нам в ній Жити!

 47. Доброго дня. Мене звати Андрій, мені 24 роки. Проживаю в Закарпатській обл. закінчив» Львівську політехніку» спеціалістом. і не можу влаштуватися на роботу по спеціальності тому що без хабара не пройдеш , пояснюють все тим що мол багато працівників пенсійного віку які не хочуть залишати роботу. Мені набридло таке існування з теперішніми політиками які не будують нашу країну а реально руйнують. В нас на Закарпатті за роки незалежності України розвалили майже всі заводи но не збудували і 10% з того що зруйновано, а це відбувається не тільки у нас ай по всій Україні. Мені набридло що політики можуть вбити людину і їм за це нічого не буде, захоплюють землі і будують на них бази відпочинків для багатіїв, та свої будинки, дорогі автівки. Цьому беззаконю пора покласти кінець і я хочу приєднатися до вашої партії. Я вірю що ми переможемо тому що ми нове покоління …
  Скажіть як вас можна знайти і будуймо нашу Україну разом!

 48. Підкажіть де можна вступити в партію у Львові.sodzhak@mail.ru(0679114413)

 49. Підскажіть, будь-ласка , як вступити в партію у Львові ?VIKTORIJA-ZELENJUK@RAMBLER.RU

 50. Як вступити до Вашої партії в Одесі ? Чи можливо бути вашим представником на місцевому рівні ?

  unionwest@meta.ua

 51. Я хочу вступить в партию Арсения Яценюка.Проживаю в Донецке.Звоните 063-712-55-15 . Хочу участвовать в общественной деятельности

 52. Я навчаюся на фізико-технічному факультет, політика Арсенія петровича мені дуже імпонує тому і хочу вступити в «Фронт змін»,щоб змінити країну накраще.

 53. Дуже пiдтримую Арсенiя Яценюка, тому й хочу вступити до нього в партiю…..мешкаю у Кривому Розi…..економiст 22 роки…мiй моб. 0966613809

 54. Мене інтересує як мож вступити в партію ФРОНТ ЗМІН ?
  Аолександр, Прожваю в Києві. Шевченківський район.

  VINOKUROV1987@YANDEX.UA

  З НЕТЕРПННЯМ ЧЕКАЮ НА ВІДПОВІДЬ.

 55. Нарешті у великій політиці України з’явилася умна, освідченна людина. Я поділяю погляди Яценюка А.П. у розвитку держави і суспільства. Чекаю на створення осередка партії в м.Мелітополь. Якщо така вже існує, прошу повідомити — shitikov_s@ukr.net або 066-705-39-58

 56. Доброго дня! підскажіть та допоможіть вступити у партію Арсенія Яценюка, я прживаю в м.Коломия можливо у нашому місті є вже ваша організація будласка надайте контакти по адресу em_marta1@mail.ru. Щиро вдячна

 57. Доброго дня! підскажіть та допоможіть вступити у партію Арсенія Яценюка, я прживаю в м.Коломия можливо у нашому місті є вже ваша організація будласка надайте контакти по адресу em_marta1@mail.ru. Щиро вдячна

 58. Підкажіть будь-ласка, як вступити в Вашу партію. Проживаю в Чернівцях, давно слідкую за діяльністю В.Яценюка. Безперечно, майбутнє за цією людиною. Дайте відповідь на адресу DFMe@yandex.ru. Дякую!

 59. Доброго дня!.. я давно слідкую за діяльністю Арсенія Яценюка і на мою думку він є єдиним молодим і перспективним політиком, з новими ідеологічними і політичними цінностями, і він дійсно є тою людиною яка здатна змінити ту ситуацію, яка зараз є у нашій країні. Як депутат місцевого рівня, хочу запропонувати йому свою підтримку…. Львівська обл. м.Червоноград. (Як вступити в партію Яценюка?…. пишіть на uhim8@mail.ru )..

 60. Підскажіть як вступити в ряди партії «Фронт змін»

 61. Скажіть, як можна вступити в партію Арсенія Яценюка? І що для цього потрібно? Дякую.

  mishchenkoov@ukr.net

 62. доброго дня. Скажіть буть-ласка яквступити в партія А.Яценюка?

 63. доброго дня. Скажіть буть-ласка яквступити в партія А.Яценюка?

 64. уверен что за Яценюком будущее Украины ! просто немогу оставаться в стороне наблюдая как нынешняя ( влада ) всяческими способами пишет будущее Украины так, что-бы оставаться ею подольше. печально что на первом месте не национальные интересы не патриотизм и даже не мнение народа ! Рулят как хотят , а в уши нам из телевизора кладут только то,что считают нужным и полезным для них !!!! буду рад быть одним из тех ,кто стремится сделать Украину лучьше ,а не ждет что с помощью Украины станет лучше сам !!!

  Буду рад пополнить Ваши ряды !!! Переяслав-Хм. Киевская обл

  fline2@mail.ru

 65. Доброго дня! Болить серце за Україну, не можу бiльше слухати i дивитися на блазнiв, що стоять бiля керма влади. На мою думку Яценюк один iз не багатьох провладних полiтикiв щирий в своїх думках i словах. Я не можу бiльше стояти осторонь. Хочу поповнити Вашi ряди, хочу щоб Україна була для простих українцiв, а не для олiгархiв, якi за її рахунок стають ще багатшими, але зовсiм не дбають про народ.

  tlaguta@meta.ua

 66. Доброго дня! Хочу вступити до лав Партії Арсенія Яценюка. Підскажіть як це зробити, м. Боярка. ashameyan@yandex.ru.

 67. Доброго вечора! Мені 18 р. , навчаюся, працюю. І мені не байдуже як я почуватимуся завтра і які та чиї нормативи прийдеться виконувати. Я прагну сильної та в прямому розумінні цього слова незалежної держави. Я розділяю погляди та стремління Арсенія Петровича Яценюка і я б дуже хотіла бути частиною його команди. Мій контактний номер телефону — 098-760-54-59..

 68. Доброго дня! Меня 19 років і мені не байдужа доля моєї країни! Я бажаю працювати на благо своєї батьківщини, але я не маю можливості внести свій вклад у добробот країни, тому що на данний момент людям мого віку тяжко знайти своє місце в суспільстві, а саме знайти роботу. Тому я вірю, що Арсеній Петрович Яценюк зможе побудувати сильну державу і забезпечити молоде покоління надійними робочими місцями! Я дуже сильно хочу допомогти Арсенію Петровичу у цьому, маю бажання вступити у його партію (перші вибори у моємужитті у президенти України 2009-го року, я голосував за Яценюка А.П.). Проживаю у місті Черкаси, мій контактний номер телефона — 0631905757.

 69. Хочу вступити до партії Яценюка,живу в Києві,Голосіївський район…

  Допоможіть будь-ласка(julijpylyavsky@mail.ru)

  Дякую

 70. Хочу вступити до партії Яценюка, живу в Івано_Франківську.Допоможіть будь-ласка MIHA_0374@mail.ru Дякую

 71. Хочу вступити до партії Яценюка, як це зробити??? Живу у смт Томаківка Дніпропетровської обл. 0566831127

 72. Добрий день! Мені 18 рокі, навчаюся! Допоможіть вступити в партія Арсенія Яценюка. Бо цей політик европейського рівня з правильними цінностями. Живу в Києві, Дніпровський район. Залишаю контактний телефон- 098-526-75-80

 73. Добрий день! Скажіть, будь-ласка, можливо вступити в партію «Фронт змін»? Як це зробити в Одесі?
  elena.elena-a@mail.ru

 74. Добрий день, Мені 19 років я студент і я вірю в Арсенія Яценюка, як вступити в партію «Фронт змін»???? куди звертатись???

 75. Підкажіть будь-ласка, як вступити в Вашу партію. Проживаю в Бурштині Івано-Франківська обл, давно слідкую за діяльністю В.Яценюка. Безперечно, майбутнє за цією людиною. Дайте відповідь на адресу andrij@nextmail.ru. Дякую!

 76. Очень хочу присоединиться к вашей партии, подскажите пожалуйста адрес в Черновцах . sweet_mop@ukr.net

 77. Здравствуйте. Хочу вступить в партию ФронтЗмин. Дайте, пожалуйста, адрес штаба в Черновцах. gormone@gmail.com

 78. Здравствуйте,у же давно поддерживаю партию Фронт Змін,и его лидера Арсения Яценюка.Хотелось бы присоединиться в ее партийные ряды,и на ее основе отстаивать позиции людей в г. Кривой Рог,я там проживаю.Хотелось бы узнать номер телефона партийной организации в Кривом Роге,или адрес.

  Мой тел.067-638-49-28,или wot2@yandex.ru

 79. Хочу вступити до партії Яценюка,живу в Києві.

  (Chyma_k@ukr.net)

 80. Доброго здоров’ячка майбутньому України. Я свідомий своїх рішень студент 3 курсу. Цілком і повністю підтримую Арсенія Яценюка. Я також вважаю, що потрібно відродити ім’я Україні — житниця Європи. Ця трійця веде нас у глухий кут. Вся надія на Вас. Дрогобич з Вами. До кого звернутися у м. Дрогобич Львівської області, щоб вступити до Вашої партії? Залишаю конт. Тел. 067-31-56-437. Мейл — lintay-ata@yandex.ru Зробимо Україну Демократичною та Свідомою Країною. Я за Арсенія Яценюка!!!

 81. Доброго ранку!!!

  Я Олександр, хочу приєднатися до партії Арсенія Яценюка!

  Навчаюся в Ірпені, що на Київщині!

  Я обіцяю:

  1) виконувати програмні положення партії та її вимоги;

  2)брати активну участь у виконанні рішень партії;

  3)брати безпосередню участь у підготовці та проведенні масово-політичних заходів, голосувати за кандидатів від партії на виборах до органів державної влади і місцевого самоврядування, сприяти їхній перемозі, вести за них агітацію серед населення;

  4)всебічно сприяти зміцненню авторитету партії, залученню до її лав нових членів(за згодою керівництва);

  Я за ЗМІНИ!!!

  чекатиму на лист: sasham1994@ukr.net

 82. Маю велике бажання вступитм до лав партії «Фронт змін»! Розділяю політичні погляди Арсенія Яценюка — » Україна повинна обєднувати а не приєднуватись.»

 83. Доброго дня! Вас вітає Ольга Миколаївна — працівник навчального закладу.

  Мені 30 років. Постійно слідкую за політичною діяльністю Арсенія Яценюка.

  Вважаю, що його програми, законопроекти є дієвими. Підтримую його слова:
  «Краще зараз побути на сухому пайку, а через два роки — почати жити краще»

  Арсеній -людина з якою можна співпрацювати. Виходячи з цього, я маю бажання працювати в його команді. Чекаю відповідь на адресу: olybiluha@i.ua

 84. Добрий день! Скажіть, будь-ласка, можливо вступити в партію «Фронт змін»? Як це зробити у Львові nazbn@mail.ru

 85. Навчався на факультеті економіки. Працював на виробничих підприємствах, на керівних посадах. На даний час є власник і директор одночасно промкомбінату передмістьї Києва. Маю досвід у створенні потужної команди. До жодних політичних партій не належав . Вважаю себе однодумцем Арсентія Петровича. Маю велике бажання вступити до лав партії А. Яценюка. pkr@ukr.net тел. 0674015102. Сергій. Київ

 86. хочу вступити в партію,якщо це можливо подзвоніть будь ласка 0978000894

 87. мені 19 чи могла б я вступити у вашу партію?

  дуже хочу зробити щось для своєї країни!) напишіть будь ласка
  solo_m1ka@ukr.net

 88. Мене звати Альона!Я невчаюся в Національному університеті «Острозька академія» на юридичному факультеті і дужеб хотіла вступити в вашу партію.Моя електрона пошта alona_povshuk@mail.ru

 89. Доброго дня, мене звати Володимир, я займаюсь волонтерством.. хотiв би запропонувати вiдкрити ваш штаб у м. Луцьку..\менi дуже цiкава ваша програма.\

 90. Дброго дня, мене звати Володимир я зайиаюсь волонтерством. Хотiв би вам запропонувати вiдкрити штаб у м Луцьку..

Обсуждение закрыто.