Якість вище за все!

якість
 
Якість — важливий крітерій розвитку бізнесу і лояльного відношення до компанії-виробника. Купив хлопавки українського виробництва за 7,65 грн., з 10 штук спрацювали всього 2. Про що це свідчить? Про галіме відношення до клієнтів! Так бізнес не робиться.
 
 

Спілкування з recruitment consultant Тетяною Вітковською.

Продовжую свою епопею пошуку роботи.

Не встиг раніше записати нашу бесіду з Тетяною Вітковською, рекрутмент консультантом компанії  «Брейн Сорс Інтернешнл ». 

Прийшов на співбесіду вчасно. Ми зайшли у кімнату для переговорів. Вже не пам'ятаю про що саме ми говорили, але бесіда вийшла конструктивна.  Питання були поставлені чітко і на них хотілося чітко відповідати. Що головне, залишилось гарне враження про співробітників цієї компанії і про компанію в цілому. Так тримати!

 

 

Міліонер Роберт Флетчер за гратами в Україні.

 

Robert Fletcher

 

Столична міліція затримала організатора проекту "Як стати міліонером" Роберта Флетчера , про це заявив глава МВС у Києві Віталій Ярема.
Затримали американця о 4 (!) ранку, коли він читав лекції в Легкоатлетичному манежі. Цей Манеж вже є як би символом лохотронства, туди люди їдуть щоб їх лохонули . "Чому вибрав саме цей час для проведення лекцій, мабудь розумів, що переслідується"- сказав голова прес0служби МВС Володимир Поліщук. А мені здається це тому, що в цей час психіка найбільш вражена для сприйняття і в голову слухачам можна записувати любу інформацію.

Захищали Роберта Флетчера чотири охоронця, "троє з них — українці, а ще один — арабський студент. Ці молодики готові були стріляти в спецпідрозділ",- каже Поліщук. Але американця доставили в ізолятор.

Йому грозить від 8 до 12 років позбавлення волі, але це "блін" важко довести.

Невеличка справка: тренінги у Флетчера коштують $3 000, обіцяє прибуток 300%. 

Ще один лохотрон про який описував пан Spomoni   — Kings Capital, вони обіцяли "всього" 35% річних, але це ж теж дуже завищені ставки! Керівнику цієї компанії Олександру Бандурченку теж загрожує від 8 до 12 років.

Отож давайте менше вестись на розводи і лохотрони, але це не означає, що не треба ризикувати в цьому житті.

Ось гарна стаття про Флетчера, почитайте.

 

Дещо про компанію ОЛІМП.

Шукаю ж роботу PR-менеджера. А ОЛІМПу як раз потрібен був PR-менеджер по внутрішньому PR, тобто пєар для своїх же співробітників. Запросили мене на співбесіду. Прийшов, як завжди, вчасно. Попросили заповнити анкету, при чому з усіма данними: паспорт, ІК, хто мама, тато, братик, де вчився, женився, хрестився. Потім розповіли, яка ж це крута компанія ОЛІМП, а вона дійсно крута(!). Також розповіли про умови роботи, обов"язки і права. Навіть запитали, як швидко я можу звільнитись зі старого місця роботи. Потім запросили до головного HR-директора, теж позадавала багато запитаннь, і потім дала завдання написати статтю і якісь рекомендації по вдосконаленню вигляду їх корпоративного журналу.

Все це я зробив за 2 дні. І….далі, а далі тиша…. Я дзвоню Катерині (контактній особі), а вона трубку не бере. Пишу лист з питанням, який же результат — тиша.

І яке після цього в мене повинно скластися враження про компанію, де вже на початку прийому на роботу таке відношення до кандидатів. Хоча б подзвонили та сказали: "нажаль ви нам не підходите", я б звичайно запитав де мої слабі сторони і почав би над ними працювати, а так мовчать! Складється враження, що  вони збирають певну інформацію для своїх цілей, або певні ідеї.

Ось стаття, яку мене просили написати:

Хэллоуин в нашем стиле!

           

     31 октября – канун Дня всех святых. Этот праздник совместил в себе две традиции – кельтскую (чествования злых духов) и христианскую (поклонение всем святым). Изначально Хэллоуин символизировал приход зимы и темных сил. В нашей компании подошли к празднованию с энтузиазмом и творчеством.

     Утро перед Хэллоуином.

     У каждого сотрудника, уже с утра 31 октября, на столе стояла небольшая тыквочка с пригластельным на «страшную» вечеринку в ресторан «Гогель-могель». А еще наш любимый системный администратор, Анатолий Карпенко, запустил шуточную программу: при загрузке компьютера появлялась тыква, которая гонялась за стрелкой мышки и пыталась ее съесть.

     В обеденный перерыв всем коллективом провели розыгрыш костюмов, в котором должен прийти сотрудник. Генеральному директору достался Граф Дракула, главный бухгалтер обретет образ ведьмочки. Также не обошлось без чертиков, падших ангелов, мумий, мертвецов, Франкенштейна, пиратов, мушкетеров, пионеров, летчиков, раненых солдатов, цыган.

     Ночь приближается.

     Вечером, в ресторане собралась вся корпоративная «нечисть». При входе в главный зал встречали два чертика и поили всех глинтвейном под видом крови. Ведущий вечеринки, наш PR-менеджер Лысенко Дмитрий, тоже был в образе Графа Дракулы, но из уважения к генеральному директору одел меньшие по размеру зубы.

     Конечно, этот праздник не обошелся без веселых конкурсов.

     Конкурс фараон.

     Для этого конкурса выбрали нашего аккаунт-менеджера Ларису Задольскую. По правилам конкурса завязали ей глаза и подвели к столу, на котором лежал ее супруг. Взяли ее руки и прикладывали к разным частям тела лежащего. При этом каждый раз приговаривали: "вот нога фараона, вот живот фараона, вот …", а в конце, руки опускаются в салат из капусты, и говорится "а вот мозги фараона". Результат был непредсказуем, салат чуть не полетела в фараона, но все остались живы и довольны.

     Фильм ужасов. 
              Условия конкурса таковы — в кассете три яйца. Одно из них сырое, предупреждает ведущий. А остальные — вареные. Необходимо разбить яйцо об лоб. Кому попадется сырое, тот самый смелый. На конкурс вызвались Андрей Герасименко, Николай Попов и Василий Ганжа. Но вообще-то яйца все были вареные, а приз получил просто последний участник — Николай Попов, он осознанно шел на риск. Вы бы видели его выражение лица!

     Конкурс на лучшее заклинание. 
 С первыми петухами (час ночи) участникам вечеринки предстояло придумать и произнести самое жуткое интересное заклинание (и, разумеется, объяснить окружающим, что же это заклятие делает). Лучшее заклинание произнес генеральный директор Андрей Николаевич Турченко. Суть его была в следующем – «Если мы будем единой командой, то никакая нечисть нам не страшна, и мы сможем преодолеть любые преграды!»

    Конкурс на самый хеллоуинский внешний вид.

     Со вторыми петухами объявили конкурс на самый хэллоуинский внешний вид. Победила Ксения Шкиль в образе циганки-гадалки, к ней даже выстроилась очередь, всем так понравилась, как она гадает по руке.

     С третьими петухами всех предупредили, что скоро мы опять превратимся в обычных людей. Наш коллектив так вошел в образы, что им не хотелось с ними расставаться до самого утра. И вот, пять часов утра, потекший грим, улыбки, возгласы, мы разъезжаемся по домам, довольные и счастливые, что работаем и веселимся с таким хорошим коллективом компании «Абракадабра».

 

Що тут не так???

 

Найближчі події в Україні

 

 Івана Плюща оберуть новим спікером Верховної Ради України, а у п"ятницю пройде акція о 18:00 Шалених псажирів від Головпоштампу до КМДА "Смерть бюрократам".

 

Діалог з ейчаром з World Web Studio- смішно)

Здравствуйте, Дмитрий!

 

Спасибо за резюме и интерес к нашей компании.

Мы ищем PR-менеджера для трансляции сообщений студии общественности.

Поскольку мы являемся лидерами веб-коммуникации, то наш PR-менеджер должен отлично разбираться в вопросах веб 2.0 социальных медиа, представлять как пользователь может общаться с брендом в сети,уметь пользоваться современными веб-сервисами и повышать свои знания по этому вопросу ежедневно.

Вы знаете, что такое вирусное видео, блогосфера и ISSUU?

Если да, напишите мне об этом подробнее и мы назначим встречу.

Если нет – я не смогу предложить вам работу.


С уважением,

Taтьяна Котельницкая

HR Менеджер

 World Web Studio

Відповідаю:

Добрый день, Татьяна!
Отвечаю на Ваши вопросы.

Вирусное видео- это видео созданное специально или случайно, которое хочется показать своим знакомым, друзьям или просто внести в свой список видеозаписей. Видео в большинстве случаев направленно на удивление и вызове эмоций, в основном положительных.
Блогосфера — это объединение блогов в Интернете. Блог — это сайт, который содержит записи: текст, музыку, видео и другие виды контента. Блог — один из наиболее эффективных способов коммуникации в интернете. Я веду блог mitray.blox.ua в среднем его читают 20 человек в день.
ISSUU — это он-лайн система управления pdf — файлами ( как youtube видеофайлами).

С уважением,
Лысенко Дмитрий

Відповіль Тетяни:

Здравствуйте, Дмитрий!

 

Спасибо за ответы.

Но фишка была не в том, что бы вы как на экзамене ответили на 3 вопроса (я и сама знаю ответы), а в том как вы отреагируете на такие вопросы.

К сожалению, вынуждена констатировать, что это не тот ответ, который я бы хотела услышать от нашего будущего ПР-менеджера.

С уважением,

Taтьяна Котельницкая

HR Менеджер

 World Web Studio

У чому прикол??? Як я повинен був відреагувати на нормальне серйозне запитання нормальної серйозної людини?)

 

Яценюк Арсеній Петрович планує презентувати свою партію на початку грудня.

Арсеній Яценюк, позапартійний депутат, голова благодійного фонду Open Ukraine , планує презентувати свою партію у грудні 2008 року.

 

 

 

Арсеній Яценюк

 

Нові ціни на проїзд у Києві.

 

білет

 

Вчора ввечері їхав у метро у останньому вагоні. Потім якась дівчина встала і почала розвішувати невеличкі об"яви. Мабудь, знов "куплю-продам-сдам", подумав я, а виявилось, що це заява. Заява дуже змістовна і лаконічна. Суть її в тому, що кияни довибіралися своєї влади і тепер мають подорожчання тарифів на проїзд і на комунальні послуги. мінус в цій заяві один- вона без підпису, тобто анонімна, а це роблять люди, які чогось бояться. на жаль я не зробив світопис, щоб вам її показати. Зато є фото нових талонів і жетонів на проїзд)