Корисний лінк по п’ятницям!

Кожну п'ятницю буду робити такий лінк, клацаєш по кнопці і переходиш на сайт, який для мене був чимось корисним на цьому тижні. Прошу відкоментувати чи дійсно він корисний чи ні)

 

 

mitray, митрай, мітрай,

 

Ми ніколи не будемо в Європі!

 

lifehacking лайфхакинг лайфхакінг

 

Лайфхакінг — така собі нова течія, свого роду виклик цьому світу. Але це нова течія для західного світу. Наші люди цим займаються з діда-прадіда. Прочитав сьогодні в 15 мінутах , що наші знайшли управу на транспортників, котрі без розбору блокують колеса у тих, хто не купив талони для паркування. Кияни додумались, як вириватись з лап блокіраторів- спускаєш колесо, знімаєш блокіратор, потім знову накачуєш і їдеш. Друга альтернатива — купляєш талон на паркування і ручку з чорнилами, що випаровуються при нагрівані. Далі закреслюєш всі необхідні іконки і кладеш під скло, а потім, можна прогріти талон і знову його використовувати). 

Ми можемо мислити, а не просто підкорятися закону тому ми ніколи не будемо в Європі (до нас приїзджав представник одної великої європейської молодіжної організації і розповів, що в них зараз кризис створення чогось нового для молоді, тому вони посилають своїх представників у СНГ для пошуку творчих ідей (спеціально не пишу креативних). Але завжди є друга сторона медалі — у нас немає чітко визначеного вектора розвитку, тому ми і "микаємся" по дрібницям — як зекономити 50 копійок за проїзд, але втрачаємо міліарди, бо зекономили на навчанні наших керівників держави.

Я — нове обличчя!

Подивився статистику, а там є заход з блогу Хомя4ка , мені ж звісно стало цікаво, що там написали) мій блог опинився в розділі "нові обличчя ".  Буду намагатися тримати марку), але хочу розвивати блог стандартними можливостями блоксу, брати якістю інформації. Подивимось, що з цього вийде. А далі вже і до свого сайту недалеко)

На Рунет навалились социальные сети родственников.

Вслед за открывшейся в сентябре социальной сетью родственников Familyspace.ru в Рунете появились еще два проекта сходной тематики — genway.ru и moirodnye.ru. В обоих случаях пользователям предлагается рассказать посторонним людям о своих родных, выстраивая из них генеалогические деревья и фотоальбомы.
В частности, на GenWay.ru , помимо элементарного построения онлайн-древа и поиска потенциальных родственников, пользователи получают возможность по согласованию между собой объединять разрозненные ветви родового дерева в одно целое, "размер которого не ограничен".
Что касается бизнеса, то сервис предлагает "широкий спектр услуг, начиная от проведения классического генеалогического исследования, разработки гербов, фамильных дипломов и альбомов до изготовления фамильной посуды".
А вот что рассказал "Вебпланете" Сергей Житинский, старший партнер продюсерского центра "Экспонента.ру", о создании сервиса Moirodnye.ru :
"Все началось год назад. Я тогда увидел, что домен rodstvenniki.ru освобождается. Я и говорю Мише (Михаил Цыганов — основатель продюсерского центра "Экспонента.ру") — давай сделаем социальную сеть для родственников? Он говорит — давай, конечно. Я поставил на аукцион выкуп домена, но, конечно, его владельцы просто продлили подписку. Я даже не знаю, кто эти люди. С тех пор идея заглохла. И вдруг, летом 2008 года, Миша пишет мне — я зарегистрировал домен родственники.су. Я спрашиваю — зачем? А он говорит — я тут запрограммировал сервис для родственников. Мол, хороший домен, давай раскручивать… Я говорю — стоп, домен-то не очень хороший. При чем тут .су? Пошел в nic.ru, проявил смекалку и увидел, что такой хороший домен как moirodnye.ru — свободен. Мы его тут же и взяли. И вот теперь, при помощи нашего талантливейшего друга и дизайнера Влада Мушинского (http://iprojecting.ru) — сервис сделан".
По мнению Житинского, "потенциал такого сервиса однозначно выше, чем у сервисов для общения одноклассников или одногруппников".
Напомним, что на Западе подобные проекты существуют уже давно и в большом количестве. Это, впрочем, вовсе не означает, что клоны приживутся на русской земле. Эксперты "Вебпланеты" также напоминают любителям клонирования, что в Рунете еще не достигли насыщения такие перспективные сферы, как социальные сети для пенсионеров, покойников и человеческих эмбрионов.

Всі соціальні мережі в одній!!!

Profilactic — MySpace, YouTube, Digg Last.fm, LinkedIn, Zooomr Aggregated в одному флаконі. Новий сервіс "Profilactic " пробує агрегувати данні популярних соціальних мереж в одному інформаційному просторі. За замислом розробників сервісу — вони можуть предоставити цю можливість для міліонів користувачів різних соціальних мереж, включаючи найбільш популярні і масштабні.

Зареєстровані користувачі можуть добавити в створенний профіль інформацію з усіх своїх акаунтів з різних соціальних мереж, фото і відео хостінгів і т.д. Новий сервіс підтримує солідний список подібних сайтів, включаючи MySpace, YouTube, Last.fm, Digg, LinkedIn, Zooomr.

Інформація збирається на одній сторінці у вигляді агрегованої ленти, підтримуючи тестові, графічні і відеозаписи.

Google запустив трьохмірну соціальну мережу.

Компанія Google запустила  соціальну мережу 3D. Мережа з анімованими персонажами. Продукт називається Lively і чимось нагадує гру Second Life, але працює прямо в браузері після установки відповідного плагіна, пише Лента.

 
Коритсувачам Lively пропонується створити свого трехмірного анімованого персонажа. Для нього можно вибрати стать, лице, зачіску і одяг. Після вибору персонажа потрібно оформити свою віртуальну кімнату, а.к.а персональна сторінка в двохмірних мережах.

 

За допомогою каталогу можна переміщуватись по кімнатам інших учасників. Під час діалогу між учасниками з"являється кулька з фразами, як в коміксах.

Як і в інших СМ (соціальних мережах) можна заводити друзів запрошуючи їх до себе в кімнату.

Зараз Lively працює тільки с браузерами Microsoft Internet Explorer і Mozilla Firefox.

Lively не є першої трьохмірної СМ. Раніше, першого квітня 2008 року, була запущена трьохмірна мережа RipLounge.

Історія розвитку соціальних мереж

 

 

 

1995 — Перша соціальна мережа — Classmates (однокласники)
1997 — AsianAvenue — онлайн-спільнота для зберігання контактів, адресна книжка, потім додались сервіси соціальної мережі
1999 — Cyworld старт у вигляді форуму, QQ стартує як сервіс миттєвих повідомленнь, Blackplanet запущена у вигляді он-лайн спільноти.
2003 – з цього року починається активний розвиток соціальних мереж, серед них: LinkedIn, Hi5, MySpace, Facebook, Friendster, Yahoo! 360° , Bebo, Tagworld, Zaadz і багато інших.

З наших соціальних мереж можна виділити www.connect.ua , www.profeo.com.ua , www.tuse.ua

www.jobmarket.com.ua

 

Friends.ua, NaVstreche.com.ua, Strelka.com.ua, http://atlaskit.com

Є тенденція до спеціалізації соціальних мереж, наприклад- власники дорогих яхт, письменники, архітектори. Шукаю партнерів для створення таких соціальних мереж.